داوود دبیر

 لطفا دقت کنید تا ترجمه رسمی و نوتر شده شما از مراجع واقعی و بدون واسطه انجام بگیرد . در صورتی که هرگونه جعل و تقلب در مهر مترجم رسمی و نوتر شده وجود داشته باشد ، بار قانونی این جعل  مستقیما متوجه شخص شما بوده و مشکلات فراوانی را متوجه شما خواهد کرد .
تمام اسناد رسمی دپارتمان ترجمه SDL GROUP تحت نظارت مترجم رسمی و کارشناس رسمی دادگستری در کشور ترکیه آماده شده و قابل ارائه به تمامی ادارات و مراجع قانونی می باشد . بنابراین بدون اطمینان از واقعی بودن سند ترجمه شده ، از ارائه آن به هر کدام از مراکز  و ادارات در ترکیه خودداری کنید .

فراموش نکنید :

دپارتمان ترجمه گروه بصورت  مستقل از دیگر دفاتر ترجمه و کاملا شفاف ، با کمترین هزینه ، خدمات ترجمه رسمی و نوترشده، تز ، مقاله ، کتاب ، وبسایت و.. را ارائه می دهد .

 داوود دبیر

WHATSAPP

آقای داوود دبیر دارای اکانت واتس آپ . برای برقراری ارتباط لطفا" کلیک کنید .

 

Responsive imageداوود دبیر

FACEBOOK

آقای داوود دبیر دارای اکانت فیس بوک . برای برقراری ارتباط لطفا" کلیک کنید .

 

Responsive imageداوود دبیر

INSTAGRAM

آقای داوود دبیر دارای اکانت اینستاگرام . برای برقراری ارتباط لطفا" کلیک کنید .

Responsive imageداوود دبیر

TWITTER

آقای داوود دبیر دارای اکانت تویتر . برای برقراری ارتباط لطفا" کلیک کنید .

Responsive image

 


 

 

SDL GROUP

 

به منظور انجام امور رسمی شما عزیزان که قصد ادامه تحصیلات عالی‌ در دانشگاه های ترکیه را دارید ، گروه ما آماده فراهم نمودن امکانات مورد نیاز برای شما می باشد. همراه شما تا آخرین مرحله خواهیم بود .

مزایای ترجمه رسمی‌ مدارک تحصیلی‌ و شخصی‌ شما :

  • انجام در اسرع وقت

  • دقت و کیفیت بالا

  • کمترین هزینه

در این صفحه که معرف آقای داوود دبیر ، مترجم رسمی‌ دادگستری و کارشناس رسمی دادگستری در استانبول هستند، مایل هستیم که در زمینه حوزه فعالیت های شغلی‌ ایشان تصاویری از مجوزهای قانونی و رسمی‌ را که از مقامات ذیصلاح دادگستری ترکیه کسب کردند به اشتراک بگذاریم .

آقای دبیر از سال ۱۹۹۰ تا اکنون در ترکیه زندگی‌ میکنند و تحصیلات دانشگاهی خود را در استانبول به  پایان رسانیده ا‌ند . علاوه بر مشاوره و انجام امور ترجمه رسمی ‌، در زمینه های مدیریت بازرگانی ، ثبت شرکت و امور واردات و صادرات در ترکیه تجربیات زیادی دارند . علاوه بر اینکه در ترکیه با شرکت های مختلف همکاری شغلی‌ داشته اند ، در کشورهای اروپایی و چین هم در زمینه انجام فعالیت های بازرگانی دارای سابقه کاری بوده و گواهی نامه های دوره های آموزشی از این کشور ها کسب کرده ا‌ند.

Responsive image

 


 

مستندات قانونی

داکیومنتهای زیر نمونه ای از مجوز های قانونی در ارتباط با امور ترجمه رسمی و همچنین مجوز لازم در ارتباط با کارشناسی در دادگاههای معتبر و قانونی کشور ترکیه می باشد .

accept accept

 


چاپ