, نکاتی پیرامون ماهیت مشاوره

این نوع مشاوره باید توسط مجرب ترین و حرفه ای ترین افراد انجام شود . ماهیت این نوع مشاوره ها بر این اساس می باشد که متقاضی همه اختیارات را به دست مشاور سپرده و بر اساس تصمیماتی که مشاور در نظر می گیرد ، متقاضی متعاقبا" مسیری که برایش در نظر گرفته شده است را به اجبار طی می کند . این نوع مشاوره ها به دلیل در اختیار گرفتن زمان ، و کنترل بساری از پارامترهای حیاتی موفقیت ، چنانچه توسط افراد ناکارامد و کم تجربه انجام شود ، به یک باره متقاضی را با انبوهی از مشکلات فراوان و گاها پر دردسر مواجه کرده و حتی میتواند خسارات جبران ناپذیر مادی و معنوی را به همراه داشته باشد . بر این اساس پیشنهاد گروه ما به همه متقاضیان ادامه تحصیل در ترکیه و یا هر نقطه ای دیگر از دنیا ، استفاده از مشاورین خبره و مسلط به امور جاری می باشد . هستند بسیاری از مشاورین حرفه ای و بسیار سطح بالا که با اعتماد به آنها مسیر پر پیچ و خم ادامه تحصیل در ترکیه و یا نقاط دیگر را برای متقاضیان سهل و هموار می کنند .

پیشنهاد اول گروه ما به همه متقاضیان تحصیل رزیدنتی ترکیه در همه شرایط ، استفاده از روش و تجربه سایر مشاورین حرفه ای و خبره در این وادی می باشد . اما اگر به هر دلیلی تصمیم گرفتید که از مشاورین تحصیلی ما استفاده کنید ، به شما تضمین می دهیم که بهترین و فنی ترین و تخصصی ترین نوع مشاوره را در اختیارتان قرار دهیم . این مشاوره ها رایگان بوده و در هر شرایطی بهترین راهکار را بر اساس شرایط شما سنجیده و ارایه می دهد .

مسایل مالی برای گروه ما از درجه اهمیت ، در آخرین رده قرار دارد و بالاترین امتیاز و ارزش برای ما قطعا" موفقیت شما متقاضی محترم می باشد .

برای دریافت فرم مشاوره کلیک کنید

بعد از دانلود فایل بالا که در فرمت پی دی اف بر روی دیوایس شما ذخیره میشود ، لطفا" آن را پر کرده و ارسال نمایید . بعد از دریافت اطلاعات شما ، در اسرع وقت تماس می گیریم . نکته بعدی این است که : پرکردن فرم بالا و ارسال آن اجباری نیست . شما حتی میتوانید با هماهنگی قبلی بدون پر کردن فرم با مشاورین ما از طریق راههای مشخص شده تماس برقرار کنید . در این صورت فرم مورد نظر به صورت همزمان برای شما تکمیل خواهد شد .

صفحه رسمی ما در اینستاگرام

صفحه رسمی ما در فیس بوک

کانال اطلاع رسانی SDL GROUP در تلگرام