Browse by Category

آدرس دفتر مرکزی و نمایندگی های PRIMERTUS در ایران

دفتر اصلی ( دفتر مادر )

ADANA

PRIMERTUS .

پرایمرتوس دارای دفتر مرکزی در شهر آدانای ترکیه بوده و از 15 سال قبل در زمینه آموزش رزیدنتی در مقاطع مختلف زمانی فعالیت های متناوبی داشته است . این مرکز اموزشی با توجه به تواناییهای خود و همچنین ، نیاز های متفاوت متقاضیان ، در سیاستهای آموزشی خود پیوسته به دنبال ارایه بهترین ها بوده است . از این رو این مرکز در حال حاضر یکی از بهترین ارایه دهندگان آموزش رزیدنتی به صورت دیجیتال ( آنلاین و آفلاین ) و حضوری می باشد آدرس دفتر به این شرح می باشد : ترکیه ، شهر آدانا ، خیابان ، ساختمان ، تلفن دفتر مرکزی : +905468870887 و آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و آدرس وب سایت : https://primertus.net .

دفتر اصلی پرایمرتوس در ایران

این دفتر از ارومیه به استانبول منتقل شده است.

این دفتر نقش مکمل برای دفتر اصلی را دارد و بر اساس بسته های آموزشی که از طرف شرکت مادر ارایه می گردد ، خدماتی به عنوان خدمات تکمیلی و مضاعف به بسته های آموزشی اضافه کرده و آن را در اختیار متقاضیان قرار می دهد . این سیستم و این شیوه تا این لحظه بسیار موفق بوده و بازخورد بسیار مناسبی در میان متقاضیان داشته است و بنا به دستور مدیریت اصلی شرکت اس دی ال گروپ ، این سیاست با قدرت و کیفیتی مضاعف ادامه خواهد داشت ادرس : کشور ترکیه ، شهر استانبول ، محله : کوچه : تلفن : 905558923129+.

نمایندگی مادر
دفتر کرج

نمایندگی شمال ایران

به نمایندگی آقای مهندس فرزاد فرزانه .

دفتر نمایندگی پرایمرتوس در کرج به نمایندگی از دفتر مرکزی ، عهده دار کلیه مسئولیتهای محوله بوده و تا این لحظه به بهترین شکل ممکن کلیه امور اداری و اجرایی شرکت را عملیاتی کرده و با حسن نیت و بدور از هر حاشیه ای بهترین راندمان را ارایه داده است . در این دفتر ثبت نام متقاضیان و همچنین کلیه خدمات آموزشی به بهترین شکل ممکن انجام می پذیرد . آدرس : ایران ، شهر کرج حد فاصل میدان شهدا وچهار راه طالقانی جنب بانک انصار برج زرین گل طبقه ششم واحد 21 تلفن 02632255214 موبایل 09109335953.