امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هشدار : شیوه جدید کلاه برداری ...!

قابل توجه کلیه متقاضیان ادامه تحصیل در ترکیه

رشته های پزشکی و غیر پزشکی

و کلیه رشته هایی که نیاز به دنکلیک دارد ...به تازگی عده ای سودجو و کلاه بردار که خود را نمایندگان یک مرکز معتبر ترجمه در یکی از استانهای غربی معرفی می کنند ، با راه اندازی گروههای فیک در اینستاگرام و تلگرام ، اقدام به ممبر گیری کرده و با ارایه مشاوره های کاملا غیر واقعی و غیر تخصصی ، موارد خاصی را به جهت سر کیسه کردن متقاضیان تحصیل در ترکیه مطرح می کنند .

با توجه به سیاست SDL GROUP در ارایه بهترین خدمات منطبق با اخلاق تجاری و پشتیبانی پیوسته بدون در نظر گرفتن منافع مالی ، لازم میدانیم پیوسته فضای اطلاع رسانی مجازی را کنترل و گروه ها و کانالهای دروغین و سود جو را شناسایی و معرفی نماییم تا متقاضیان محترم دچار آشفتگی و سردرگمی نگردند .


1- در مرحله اول آنها مطرح می کنند که : به دلیل تحریم های بین المللی ، اسناد و مدارک تایید شده در دادگستری و نظام قضایی جمهوری اسلامی ایران مورد تایید در هیچ جای دنیا از جمله در ترکیه نیست و چنانچه متقاضی قصد ترجمه مدارک در ایران را داشته باشد ، این ترجمه ها غیر قابل قبول بوده و دولت ترکیه از پذیرش این نوع ترجمه ها خود داری می کند و برای حل این معضل آنها میتوانند ترجمه مدارک را در ترکیه با هزینه های بسیار زیاد و با واحد دلار انجام دهند که عملا و رسما با بیان این نوع مشاوره ها که فقط قصد سرکیسه کردن متقاضیان محترم را دارند ، به نظام قضایی و وزارت امور خارجه کشور ایران توهین کرده و همراهی خود را با رسانه های بیگانه و معاند نشان می دهند .

2- در مرحله دوم آنها مطرح می کنند که : پیگیری امور تحصیلی شما باید توسط یک وکیل رسمی فارغ التحصیل همین رشته پیگیری شود و برای انجام این کار نیز مبلغ بسیار زیادی از بابت هزینه وکیل از متقاضی مطالبه می کنند .


در خصوص مورد اول : با پیگیری های SDL GROUP با قاطعیت اعلام می کنیم که تا این لحظه ، موضوع مطرح شده واقعیت نداشته و فقط به قصد کلاه برداری و بالابردن چندین برابری حاشیه سود ،اقدام به انجام این کار کرده اند . لذا از کلیه متقاضیانی که با این مرکز دروغین ارتباط برقرار کرده اند خواهشمندیم مستندات خود را با دپارتمان حقوقی SDL GROUP به اشتراک گذاشته تا نسبت به پیگیری قضایی این موضوع اقدام کنیم .

در خصوص مورد دوم : انجام همه موارد تحصیلی توسط خود شخص متقاضی یا هر شخص حقیقی دیگری که توسط متقاضی به عنوان وکیل جهت پیگیری امور معرفی می شود ، انجام پذیر بوده و لازمه انجام آن حضور یک وکیل حقوقی نیست .

دو نکته مهم :!

نکته مهم اول : این افراد به ظاهر متشخص ومقبول فراموش کرده اند که وکیل یک شخص برای انجام امور تحصیلی بودن با رده شغلی وحرفه ای وکالت در انجام امور حقوقی و رسمی دو مورد کاملا مجزا از هم بوده و فقط در اسم تشابه دارند .

نکته مهم دوم : این افراد کلاه بردار و فرصت طلب هیچ گونه مدرک رسمی و یا نص صریح قانونی در ارتباط با موارد کذب خودشان ، در قانون مکتوب کشور ترکیه ارایه نداده و صرفا" بیان می کنند که طبق قانون رویه اجرایی و اداری به این سبک تغییر یافته است .


خواهشمندیم چنانچه با تبلیغات و یا مشاوره های این چنینی مواجهه شدید در همان مرحله اول به صورت رسمی درخواست مشاهده متن قانون و یا یک دستور العمل قانونی و مکتوب ارایه دهید که قطعا" از ارایه چنین مواردی عاجز خواهند بود . مطمینا" SDL GROUP در کنار شما خواهد بود و بدون هیچ هزینه ای ادعای دروغین و کذب این فرصت طلبان را مشخص خواهد کرد .

ورود به کانال تلگرام