امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

, برگزیده ای از مهمترین آزمونهای 2019 در ترکیه

لیست زیر که بر گرفته از سایت رسمی سازمان ösym می باشد ، توسط دپارتمان ترجمه SDL GROUP جهت اطلاع متقاضیان ادامه تحصیل ترجمه و منتشر شده است . قطعا" تعداد این آزمون ها گستره وسیع تری را تحت پوشش خود قرار میدهند لکن دپارتمان ترجمه SDL GROUP به آدرس :

WWW.E-TRANSLATECENTER.IR

صرفا" آزمون های مهم و تاثیر گذار را ترجمه کرده است . چنانچه تاریخ آزمون مورد درخواست شما در این لیست موجود نمی باشد ، می توانید با تماس از طریق یکی از راههای ارتباطی ، درخواست خود را مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایید . آزمونهای رسمی کشور ترکیه از جمله آزمونهای معادل سازی ، رزیدنتی ، آزمونهای زبان و آلس از طریق سازمان ösym در این کشور برگزار می گردد . ثبت نام این آزمونها با شماره خارجی در سازمان ösym و یا با مراجعه حضوری به یکی از مراکز ösym و انجام ثبت نام حضوری در تاریخ های اعلام شده امکانپذیر میباشد . به دلیل فاصله کوتاه یکماهه بین زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ، ثبت نام حضوری در مراکز ösym پر هزینه و زمان بر می باشد . لذا شما با برقراری تماس با مشاورین و متخصصین SDL GROUP

, بدون نیاز به مراجعه حضوری

ــــــــــــــــــــــــــ

در آزمونهای مورد نظر ثبت نام خواهید شد . خاطر نشان می گردد که SDL GROUP پس از سالها کار مداوم در زمینه دوره های رزیدنتی ترکیه و با اندوخته ای از تجربه که در طی این سال های مختلف با کار و کوشش فراوان و طی کردن مراحل مختلف کسب کرده است ، در حال حاضر قدرتمندانه و بی رقیب ، به صورت کاملا قانونی مشکلات شما را حل می کند .

برای دریافت لیست کلیک کنید

.

.

.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

صفحه رسمی ما در اینستاگرام

صفحه رسمی ما در فیس بوک

کانال اطلاع رسانی SDL GROUP در تلگرام